Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale barany mieszkają na tym Siemiradzkiego, zrobili tylko darmową reklamę deweloperowi  !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak a nasz szanowny zarząd bloku na Siemiradzkiego  wymienił Zarządcę na AS DOM i koszty wzrosły a na dodatek z braku konserwacji gwarancyjnej, bram wjazdowych musimy my wszyscy mieszkańcy zapłacić 2 tys. zł za naprawę siłowników !!!!  Po prostu żenada i totalny brak wiedzy naszego obecnego Zarządu bloku na Siemiradzkiego 34. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bloki w Łęcznej rosną jak grzyby po deszczu chyba oddadzą je przed terminem. W końcu coś się zmieni w naszym mieście a nie tylko stare budynki z płyty budowane za komuny !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybralem sie dzisiaj specjalnie z Łęcznej na Siemiradzkiego aby samemu wyrobić sobie zdanie na temat dewelopera i powiem jestem zaskoczony caŀym otoczeniem i bardzo ladnym blokiem. Wszędzie porządek, mili mieszkancy zadowoleni z dewelopera, tak więc bardzo dziwie się tym opinią. Ewidentnie widać ze jest jakaś jedna osoba, która próbuje negatywnie opisywać tą sprawę ale robi to bardzo nie udolnie. Generalnie mogę po tej wizycie polecić tego dewelopera.
A może jeszcze jedna wycieczka? Tym razem do biblioteki...i lektura słownika ortograficznego j. polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło zerkać na budowę jak szybko rośnie !!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło zerkać na budowę jak szybko rośnie !!!!  
Im szybciej rośnie tym większa fuszerka wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystaw na sprzedaż gamoniu z Siemiradzkiego to chętnie kupie !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystaw na sprzedaż gamoniu z Siemiradzkiego to chętnie kupie !!!!!
Kupić to se możesz...bułkę i cisowiankę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha, ale burak z tego gamonia z Siemiradzkiego znam go, wiem nawet gdzie mieszka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie czy w budynku A faktycznie będzie przychodnia SALMEDU ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak będzie w budynku pierwszym. Ponadto specjalizacja będzie rozszerzona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie również bank, stomatolog i być może apteka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wczoraj na budowie, moje mieszkanie w budynku B jest już gotowe. Ładny widok z balkonu, trzeba powoli się przygotować do urządzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W budynku B jest już gotowa elewacja od strony placu zabaw. Zaczyna to nabierać wyglądu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W budynku B jest już gotowa elewacja od strony placu zabaw. Zaczyna to nabierać wyglądu !!!
Poje...y naganiacz DW. I tak to forum padnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W budynku B jest już gotowa elewacja od strony placu zabaw. Zaczyna to nabierać wyglądu !!!
Pięknie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam widziałam, ładnie tylko brakuje jeszcze trejaży na balkonach !!! Ale jak już będą będzie elegancko !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek B wyglada super,moje mieszkanie też,brakuje już tylko drzwi wejściowych :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko pytanie.Czy ktoś widział ,jak zrobiony jest zjazd do podziemnych miejsc parkingowych????Płaska kostka,brak zadaszenia nad wjazdem (patrz.zima).U nas w nowym bloku na szkolnej,musieliśmy się wykłócić żeby zrobili zadaszenie,i zmienili powierzchnię zjazdu z płaskiej jak lustro na taką z wypustkami antypoślizgowymi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak mieszkania w środku- czy postarali się, czy usterki do poprawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...